Загальні питання Питання по конвекторам Питання по тепловентилятор
Чи поширюється на тепловентилятори та конвектори Vegas гарантія?
Так, термін гарантії на тепловентилятори та конвектори Vegas складає від 12-ти до 24 місяців в залежності від виду та моделі обладнання.
Який тип управління конвекторами і тепловентиляторами?
Тепловентилятори та конвектори Vegas мають механічний тип управління. Також в деяких моделях присутнє регулювання термостата.
Чи можлива доставка товару в усі регіони України?
Так, ми відправляємо товар по всій Україні найвідомішими транспортними компаніями: Нова Пошта, Делівері, Інтайм.
Ви робите обладнання тільки для домашнього використання чи можливо його використовувати і в виробничих приміщеннях?
Найбільша площа, на яку розраховані конвектори та вентилятори Vegas складає 22м³. Підходять для офісних приміщень, а також для приміщень гаражного типу.
Чи можна підібрати конвектор Vegas під певну площу приміщення?
Так, конвектори Vegas в залежності від потужності можуть обігрівати приміщення до 22м³.
Наскільки безпечні конвектори?
Конвектори Vegas нагріваються до температури 60°C, отже їх можна розміщувати поблизу дерев'яних виробів. Крім того, неможливо отримати опік при короткочасному дотику з поверхнею конвектора.
Якщо в квартирі підвищена вологість, чи не небезпечно використовувати конвектор?
Конвектори Vegas володіють високим класом захисту від вологості, тому їх можна застосовувати в квартирах з підвищеною вологістю повітря.
Чи необхідно після використання конвектора зволожувати повітря?
Будь-яке джерело тепла, навіть радіатор центрального опалення, в зимовий період підсушує повітря в приміщенні. Після роботи конвектора можна включити зволожувач.
Скільки часу необхідно конвектору, щоб обігріти приміщення?
Конвектор відразу після включення починає нагнітати гаряче повітря в приміщення. Швидкість обігріву залежить від площі і початкової температури, а також від правильно підібраного обладнання. Якщо у Вас виникли труднощі з підбором пристрою для своєї площі, проконсультуйтеся з нашими фахівцями.
Чула про те, що тепловентилятори зі спіральним нагрівачем спалюють кисень? Чи це правда?
Ні, кисень спалює відкрите полум'я. Спіраль нагрівається шляхом впливу електричної енергії.
Чи підійде тепловентилятор для дачі?
Так, тепловентилятори Vegas компактні і мобільні, їх зручно переміщувати. Можна використовувати в приміщенні з дерева за умови, що не буде порушена техніка безпеки, вентилятор не має бути накритий будь-якими предметами, також має бути вільний доступ для гарячого повітря.
Які правила з безпеки ви порекомендуєте при експлуатації тепловентілятора?
  • Намагайтеся не перекидати тепловентилятор і не перетягувати його за кабель живлення. Також не тягніть за шнур з розетки, а візьміть за вилку.
  • Якщо на тепловентилятор потрапила рідина, відключіть електричну мережу за допомогою загального автомата, а потім вийміть вилку з розетки. Дайте приладу повністю висохнути, а краще відразу віднести в сервіс, де окремо висушать всі елементи, не підключаючи прилад до мережі;
  • Дотримуйтесь дистанції між тепловентилятором і іншими предметами не менше, ніж пів метра;
  • Не кладіть щось на тепловентилятор, необхідна вільна циркуляція повітря.
Чи є у вас моделі з регулюванням режимів?
Так, в залежності від температури в приміщенні виникає необхідність налаштувати режим роботи тепловентилятора. Моделі VFE-703 і VFH-702 оснащені 3-ма режимами: вентилятор, обігрів, інтенсивний обігрів.